Ako funguje zubná kefka IONICKISS

Predstavujeme vám revolučnú zubnú kefku IONICKISS, ktorá sa stane vaším neúnavným pomocníkom v boji so zubným povlakom. Vďaka jedinečnej japonskej technológii budete mať čistejšie a zdravšie zuby ale aj ďasná.

Zubný povlak a následne zubný kameň predstavujú v oblasti ústnej hygieny dva najčastejšie problémy.

Baktérie, ktoré zubný povlak obsahuje, produkujú kyseliny, ktoré postupne rozleptávajú zubnú sklovinu a pri ich dlhšom pôsobení vznikajú zubné kazy.

Povlak taktiež poškodzuje upevnenie zubu v kosti - napadá parodont. Parodont sú väzivové vlákna, ktoré spájajú koreň zubu s kostným lôžkom a ďalej spájajú kŕčok zubu s ďasnami.

Nahromadený povlak, ktorý neodstránime, môže mineralizovať, vytvárať škvrny a meniť sa na zubný kameň. Najúčinnejším spôsobom, ako odstrániť zubný povlak, je používanie ionizačnej zubnej kefky IONICKISS.

IONICKISS - japonský samuraj v boji so zubným povlakom

S ionizačnou zubnou kefkou budú vaše zuby o 48% čistejšie* a to aj v ťažko prístupných miestach. Navyše bez nutnosti použitia pasty.

Je klinicky preukázané*, že kefka IONICKISS je oveľa účinnejšia ako bežná manuálna zubná kefka a užívatelia pri návšteve svojho zubára hlásia čistejšie a hladšie zuby bez povlaku.

Zubná kefka IONICKISS predstavuje bezkonkurenčného pomocníka v boji so zubným povlakom. Patentovaná japonská technológia spôsobuje, že povlak je odpudzovaný od povrchu vašich zubov podobne, ako pri použití magnetu.

Ak skombinujete ionizačnú zubnú kefku so správnou technikou čistenia zubov, zaistíte si nielen zdravé zuby a svieže ústa, ale taktiež ten najžiarivejší úsmev.

Najnovšie vedecké štúdie poukazujú na skutočnosť, že zdravie a čistota našich úst ovplyvňuje naše celkové zdravie viac, než sme si donedávna mysleli. Investujte do svojho zdravia a kúpte si najúčinnejšiu zubnú kefku na trhu. Prestaňte sa stresovať návštevou zubára a užívajte si zdravé zuby bez zubného povlaku.

Ako to teda funguje?

Pred čistením

how-works-11Všetko v prírode má polaritu na báze iónov. Zubný povlak má kladný náboj (+) a povrch zubov má záporný náboj (-).

Opačné polarity sú dôvodom, prečo povrch zubov priťahuje zubný povlak a ten sa teda na zuboch drží pomocou iónovej väzby.

 

 
  

Počas čistenia zubov

how-works-2

Ionizačná zubná kefka IONICKISS má malú lítiovú batériu zabudovanú do rukoväte zubnej kefky.
Batéria je pripojená k titánovej tyčinke, ktorá prechádza zubnou kefkou. Na rukoväti zubnej kefky je tenký kovový pásik Ionipad.

Pred čistením zubov je nutné navlhčiť prsty vodou, ktoré prídu do kontaktu s kovovým pásikom a vlhkosť tak vytvorí uzavretý okruh, kde sa generujú záporné ióny.

Ionizácia potom narušuje iónovu väzbu medzi povlakom a zubom, a tým odpudzuje povlak od povrchu zubov smerom k hlavici kefky.

Pri čistení zubov dieťaťa rodičom je potrebné zaistiť kontakt dieťaťa a rodiča vzájomným dotykom na pokožke (napr. držaním za ruku alebo pridržaním čeľuste), tak aby sa uzavrel elektrický okruh a ionizácia fungovala správne.

Efektívne výmenné hlavice  

Zubné kefky IONICKISS majú výmenné hlavice rôznych typov a tvrdostí, takže si môžete vybrať podľa svojich preferencií. Kefky IONICKISS šetria vašu peňaženku aj prírodu, pretože nemusíte meniť celý kefku, ale len jej hlavicu (Poznámka: Stomatológovia odporúčajú meniť hlavicu každé 2-3 mesiace, alebo vždy po ochorení).

 

 *) Klinické zhodnotenie ionizačnej zubnej kefky pri odstraňovaní povlaku a zníženie gingivitídy (anglicky) (november 1996), Marquette University, School of Dentistry: Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino