Pre mužov

 

IONPA HOME

Luxusná sonická ionizačná kefka pre domácu zubnú hygienu v tmavo modrej atraktívnej farbe. IONPA HOME je vlajkovou loďou rodiny IONICKISS, vďaka unikátnej ionizačnej sonickej technológii. Kefka je vybavená štyrmi režimami čistenia, displejom, časovačom, alkalickou dobíjacou batériou, nabíjacím stojanom a spĺňa najvyššie parametre pre pokročilú technológiu v starostlivosti o zuby. Čerešničkou na torte sú hlavice IONPA HOME, ktoré majú antibakteriálnu úpravu a kónické vlákna na precízne čistenie.

 

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

IONPA TRAVEL

Pre mužov na cestách je vhodný menší brat kefky IONPA HOME, a to cestovná ionizačná sonická kefka IONPA TRAVEL. V ľahkom kompaktním, matne čiernom farebnom prevedení, sa snúbi sila iónov so sonickým pohybom, ktoré sa postarajú o hladké zuby a zdravé ďasná kdekoľvek sa práve nachádzate. A to aj bez použitia zubnej pasty. Veľkým benefitom je napájanie jedným kusom AAA batérie. Teda už žiadne zbytočné káble v batožine! Kefka aj napriek svojej veľkosti ponúka dva režimy čistenia.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

NÁHRADNÉ HLAVICE

Náhradné hlavice k obom ionizačným kefkám majú antibakteriálnu úpravu a jemné kónické vlákna - IONPA TRAVEL aj IONPA HOME. Niektorí muži uprednostňujú tvrdší kaliber, a to hlavice MEDIUM. Je však možné vybrať akékoľvek výmenné hlavice v našej ponuke. Všetky sú kompatibilné s ponúkanými kefkami. Iba dovretie krytu aj kefky IONPA TRAVEL je možné s hlavicami TRAVEL alebo KIDS.

O vhodnosti akejkoľvek hlavice alebo kefky sa môžete poradiť s dentálnou hygienistkou pani Anetou Stryjovou v našej poradni IONICKISS: poradna@ionickiss.cz