Pre starých rodičov

 

 

IONPA TRAVEL

Táto menšia ionizačná sonická kefka je veľmi ľahká. Ako svojou váhou, tak aj v jednoduchosti jej ovládania. Aj napriek svojej veľkosti prináša poriadnu silu iónov a jemný, a napriek tomu výkonný sonický pohyb. Táto kombinácia je významným pomocníkom v domácej starostlivosti o chrup a zdravé ďasná. Na zachovanie hygienicky čistej kefky je opatrená krycím púzdrom, čo z nej robí vhodného spoločníka aj na cesty, a to aj bez použitia zubnej pasty. 

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

IONICKISS ORIGINAL

Pre priaznivcov klasického čistenia manuálnou kefkou môžeme odporučiť kefku, ktorá vyzerá ako obyčajná, vďaka svojmu dizajnu, veľmi nízkej váhe a absencii sonického pohybu. Vďaka ionizačnej technológii sa však jedná o unikátnu manuálnu kefku, ktorá zaistí o 48% čistejšie zuby a postará sa aj o zdravé ďasná.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

NÁHRADNÉ HLAVICE

Ďasná naších starých rodičov môžu byť už veľmi citlivé, a preto je výber hlavíc pomerne dôležitý. Náhradné hlavice SOFT a EXTRA SOFT s kónickými vláknami zaistia tú najjemnejšiu starostlivosť a napriek tomu precízne pomôžu s čistením zubov. Pokiaľ sú starí rodičia zvyknutí na bežné rovno strihané vlákna, sú jasnou voľbou hlavice SOFT FLAT.

O vhodnosti akejkoľvek hlavice alebo kefky sa môžete poradiť s dentálnou hygienistkou pani Anetou Stryjovou v našej poradni IONICKISS: poradna@ionickiss.cz