Ekologický prístup IONICKISS

Spoločnosť Ortus Health s.r.o. kladie v podnikaní dôraz na zodpovedný a udržateľný prístup. Hoci manuálne ionizačné zubné kefky majú vymeniteľné hlavice, zabudovaná lítiová batéria by mohla pri neodbornej likvidácii predstavovať pre životné prostredie zvýšenú záťaž.

Preto spoločnosť prichádza s 10% zľavou z ceny novej kefky pre každého, kto pošle opotrebovaný IONICKISS na ekologickú likvidáciu poštou priamo spoločnosti Ortus Health s.r.o.

logo-recyklace-ionickiss

Podpora ekologickej recyklácie

Po vybití vstavanej batérie a konci životnosti kefky IONICKISS ponúka spoločnosť Ortus Health s.r.o. zabezpečenie ekologickej recyklácie kefky. Pokiaľ vaša kefka doslúžila a chcete si byť istí, že bude recyklovaná, postupujte podľa uvedeného návodu:

  1. Kefku na recykláciu zabaľte a zašlite na adresu nášho skladu: Ortus Health s.r.o., Skladon (CWS s.r.o.), Priemyselná 377, 742 51 Mošnov (nezabudnite uviesť adresu odosielateľa)

  2. Napíšte nám email na recyklace@ionickiss.sk  s uvedením počtu zasielaných použitých kefiek na recykláciu a Vašej adresy

  3. Všetci zákazníci, od ktorých obdržíme email a použité kefky na recykláciu, získajú zľavu 10% na ďalší nákup na našom e-shope formou zľavového kupónu.

 

Možnosť použitia kefky IONICKISS bez zubnej pasty

Ionizačná zubná kefka IONICKISS je vysoko účinná* pri odstraňovaní zubného povlaku aj bez použitia zubnej pasty.

Čistenie zubov bez zubnej pasty znižuje ekologickú záťaž, pretože vzniká menej zložito odbúrateľných odpadov a spotrebovaná zubná pasta sa nedostáva do kanalizácie.

Vynechanie zubnej pasty ocenia tiež matky detí, pretože deti majú tendenciu zubnú pastu prehĺtať, čo rozhodne nie je zdravé.

S IONICKISS si čistíte zuby lepšie, podporujete ekológiu a zároveň nezaťažuje VÁŠ ROZPOČET

Šikovný dizajn japonskej ionizačnej zubnej kefky IONICKISS s výmennými hlavicami a možnosťou použitia bez zubnej pasty znamená nielen o 48% vyššiu účinnosť* pri odstraňovaní zubného povlaku, menšiu záťaž pre životné prostredie, ale zároveň nezaťažuje viacej Váš rodinný rozpočet (ilustratívne porovnanie nákladov pri bežnom ročnom čistení zubov a čistenie s IONICKISS zubnou kefkou).

Bežná kefka 5x 3,40 EUR                   17,00
Zubná pasta 6x 3,20 EUR                  19,20
Celkom bežné ročné čistenie          36,20

IONICKISS kefka.                               19,90
Hlavice 4 kusy (2 balenie)                  19,80
Zľava za recyklaciu 10%                     -4,00
Celkom IONICKISS ročné čistenie   35,70

Pri zakúpení výhodnej sady ročného ionizačného čistenia zubov je ekonomická výhoda proti bežným kefkám výraznejšia. 

 *) Klinické zhodnotenie ionizačnej zubnej kefky pri odstraňovaní plaku a zníženie gingivitídy (anglicky) (november 1996), Marquette University, School of Dentistry: Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino