Pre deti

IONICKISS KIDS

Unikátna detská manuálna kefka vybavená iónovou technológiou. Jedná sa o kefku navrhnutú priamo pre zdravé detské zuby a ďasná. Zohľadňuje ich motorické zručnosti a veľkosť hlavice zodpovedá detským potrebám (4+). Vďaka efektívnemu čisteniu je skvelým pomocníkom aj pri nosení strojčeka, a to všetko aj bez použitia zubnej pasty. Je ideálnym pomocníkom pri osvojení si návykov dentálnej hygieny deťmi. Navyše svetielko a tlačítko býva výbornou motiváciou na čistenie malých zúbkov.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

IONPA TRAVEL

Pokiaľ majú deti už správne osvojenú techniku ​​čistenia, je zábavným a veľmi praktickým pomocníkom ionizačná sonická kefka IONPA TRAVEL. Kefka je vďaka svojej veľkosti a nízkej váhe vhodná do menšej detskej ruky. Hlavica má antibakteriálnu úpravu a veľkosťou zodpovedá detským potrebám. Aj napriek svojej veľkosti ponúka dva režimy čistenia, časovač, sonický pohyb a samozrejme veľmi efektívnu ionizáciu.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

NÁHRADNÉ HLAVICE

Pre tých najmenších sú vhodné hlavice IONICKISS KIDS s rovno strihanými vláknami alebo IONICKISS TRAVEL s kónickými vláknami na ešte precíznejšie čistenie. Hlavica SINGLE TUFT môže byť skvelým pomocníkom, ktorého ocení každý malý zúbok.

O vhodnosti akejkoľvek hlavice alebo kefky sa môžete poradiť s dentálnou hygienistkou pani Anetou Stryjovou v našej poradni IONICKISS: poradna@ionickiss.cz