Príbeh značky IONICKISS

Japonská firma Ionic Corporation je firma s rodinnou tradíciou ktorá stavia svoj úspech na unikátnej patentovanej technológii ionizačného čistenia zubov.

Logo IONICKISS

História ionizačnej zubnej kefky siaha až do roku 1889, kedy bola prvýkrát táto technológia patentovaná v USA.

Do roku 1970 sa niekoľko amerických spoločností pokúšalo uviesť technológiu na americký trh, ale bez väčšieho úspechu. 

Takmer o celých 15 rokov neskôr sa komercializácia podarila Japoncovi, pánovi Hiroshi Hukubovi, zakladateľovi spoločnosti Hukuba Dental Corporation.

V roku 1995 uviedla spoločnosť na japonský trh svoju vlajkovú loď - manuálnu ionizačnú zubnú kefku IONICKISS (v Japonsku pod názvom KISS YOU) a v rovnakom roku došlo k registrácií ochrannej známky a schváleniu výrobku pre americký trh úradom FDA.

Japonská spoločnosť tak odštartovala skutočnú revolúciu v čistení zubov a stala sa celosvetovým lídrom vo výrobe a vývoji ionizačnej technológie a aj naďalej udáva v tomto odvetví trend. 

Medzi rokmi 1995 – 2017 prešla spoločnosť zakladateľa pána Hiroshi Hukuby výrazným vývojom a nadviazala niekoľko strategických partnerstiev. Stále však funguje na rodinných hodnotách.

 

 S ionizačnou zubnou kefkou budú vaše zuby o 48% čistejšie* a to i v ťažko prístupných miestach. Navyše bez nutnosti použitia zubnej pasty. 

 Je klinicky preukázané*, že kefka IONICKISS je oveľa účinnejšia ako bežná manuálna zubná kefka a užívatelia pri návšteve svojho zubára hlásia čistejšie a hladké zuby bez povlaku.

Zubná kefka IONICKISS predstavuje bezkonkurenčného pomocníka v boji so zubným povlakom. Patentovaná japonská technológia spôsobuje, že povlak je odpudzovaný od povrchu vašich zubov podobne, ako pri použití magnetu.

Spoločnosť Ionic Corporation Japan predala za 40 rokov svojej histórie milióny ionizačných zubných kefiek po celom svete a v súčasnosti je ionizačná zubná kefka IONICKISS vyvíjaná s podporou popredných japonských odborníkov.

Prvá ionizačná kefka IONICKISS – skutočný japonský samuraj v boji so zubným povlakom. 

 

 *) Klinické zhodnotenie ionizačnej zubnej kefky pri odstraňovaní povlaku a zníženie gingivitídy (anglicky) (november 1996), Marquette University, School of Dentistry: Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino