Pre ženy

 

 

IONPA HOME

Luxusná sonická ionizačná kefka pre domácu zubnú hygienu v krásnej bielej perleťovej farbe. Kefka je vybavená časovačom, nabíjacou batériou a stojanom. Ďalej potom displejom a štyrmi režimami čistenia. Náhradné hlavice majú antibakteriálnu úpravu a jemné kónické vlákna. IONPA HOME rozžiari úsmev každej žene a svojim luxusným vzhľadom pristane aj každej kúpeľni.

 

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

IONPA TRAVEL

Ľahká a kompaktná cestovná kefka, ktorá sa zmestí do akéhokoľvek batohu, kabelky alebo dokonca vrecka. Ženy ocenia nielen jeho atraktívne farebné prevedenie, ale aj možnosť ho využiť kdekoľvek v teréne, a to aj bez použitia zubnej pasty. S púzdrom sa tak navyše stáva hygienicky čistým aj v batožine. Napájanie iba jedným kusom AAA batérie z neho robí toho najlepšieho spoločníka na cestách. Aj napriek svojej veľkosti ponúka dva režimy čistenia, sonický pohyb a samozrejme veľmi efektívnu ionizáciu, ktorá zaistí dlho čisté zuby bez zubného povlaku.

 

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

NÁHRADNÉ HLAVICE

Ženy a ich zuby majú v obľube skôr jemnejšie zaobchádzanie. Uprednostňujú teda predovšetkým hlavice SOFT a EXTRA SOFT s kónickými vláknami na dokonalé čistenie. Na precízne dočistenie potom oceňujú hlavicu SINGLE TUFT. Je však možné vybrať akékoľvek výmenné hlavice v našej ponuke. Všetky sú kompatibilné s ponúkanými kefkami. Uzatvorenie krytu IONPA TRAVEL je však možné len s hlavicami TRAVEL alebo KIDS.

O vhodnosti akejkoľvek hlavice alebo kefky sa môžete poradiť s dentálnou hygienistkou pani Anetou Stryjovou v našej poradni IONICKISS: poradna@ionickiss.cz