Názor dentálne hygieničky na kefky a hlavice IONICKISS

fotka_mullerova_silva_1

Volám sa Silvie Müllerová a pracujem ako dentálna hygienička. Tak ako k pracovným postupom, tak i k čisteniu zubov doma som sa vždy snažila pristupovať s overenými metódami a u svojich pacientov som kládla dôraz predovšetkým na manuálne čistenie s klasickou zubnou kefkou a obyčajnou pastou. Aj preto som ku kefkám IONICKISS spočiatku pristupovala trochu skepticky.

Ihneď po prvom použití som bola veľmi milo prekvapená a po niekoľkých týždňoch každodenného používania som zaradila kefku medzi pomôcky, ktoré pravidelne používam. Kefkou IONICKISS odstránite povlak zo zubov skutočne jednoducho a efekt hladkých a čistých zubov vydrží oproti bežnej kefke dlhšie. Ako indikátor dobre vyčistených zubov u mňa funguje miesto, kde som si pravidelne musela zuby dočisťovať jednozväzkovou kefkou.

Od doby čo používam kefku IONICKISS, som jednozväzkovú kefku na týchto miestach použila zriedka. Týmto si ma ionizačná kefka skutočne získala.

 

Taktiež sa mi veľmi páči možnosť vybrať hlavicu a rukoväť na mieru každého pacienta. Ako mamička oceňujem aj kompatibilitu detskej rukoväti s jednozväzkovou výmennou hlavicou – ideálne využitie na dočistenie zubov rodičmi. Verím, že skvelú prácu si kefka zastane aj u používateľov klasických fixných zubných strojčekov ak zvolia hlavicu s vláknom, ktoré obsahuje fluorid.

U pacientov kde dochádza k zvýšenej kazivosti zubov, v prípadoch kedy ma užívateľ väčšie množstvo výplní, či u užívateľov, ktorí absolvujú bieliacu kúru, by som odporúčala kefku IONICKISS používať s pastou.