7 dôvodov, prečo si vybrať ionizačnú zubnú kefku IONICKISS miesto klasickej

Ionizačná zubná kefka IONICKISS má oproti bežnej kefke mnoho výhod. To dokazuje niekoľko klinických štúdií, ale taktiež lekári, ktorí účinnosť kefky testovali.

stefan_milanovic_scaled

 

Jedným z nich je aj Dr. Stefan Milanovic, srbský stomatológ z NorDent dental center: „Zubný povlak je tvorený baktériami, ktoré sa množia v našich ústach a držia sa na našich zuboch za pomoci iónovej väzby. Zubné kefky fungujúce na báze ionizácie nám pomáhajú účinnejšie odstraňovať zubný povlak mechanicky, ale aj chemicky (pri použití zubnej pasty).

Na základe klinických štúdií z Japonska, USA, Indie a taktiež mojej vlastnej skúsenosti sú najväčšie výhody ionizačnej kefky IONICKISS nasledovné:

  1. Zníženie citlivosti zubov v oblasti zubného krčka. Výskumy ukazujú, že používanie zubnej pasty na báze fluoridov v kombinácií s ionizačnou kefkou štatisticky významne znižuje citlivosť zubov. Okrem účinného odstraňovania zubného povlaku umožňuje sila iónov hlbšiu a efektívnejšiu penetráciu fluoridov a lepšie výsledky v liečbe citlivých zubov.

  2. Vhodné pre pacientov so zubnými strojčekmi. Ionizačná kefka je obzvlášť odporúčaná pacientom so strojčekom, ktoré vo všeobecnosti zhoršujú ústnu hygienu a zvyšujú kumuláciu povlaku. Vedecké výskumné práce podporujú toto tvrdenie.

  3. Ionizačná kefka je vhodná aj pre malé deti, u ktorých je pravdepodobnosť prehĺtania zubnej pasty vysoká, ale i pre staršie deti, ktoré majú problém s disciplínou pri čistenie zubov.

  4. Subjektívny pocit čistoty zubov. U klientov, ktorí si čistili zuby ionizačnou kefkou bolo preukázané, že vnímajú subjektívny pocit čistejších zubov.

  5. Štetinky zubnej kefky majú predĺžené tenké špičky, ktoré zasahujú do horšie prístupných častí medzizubných priestorov.

  6. Zubné kefky IONICKISS majú výmenné hlavice rôzneho typu a tvrdosti, takže je možné si vybrať vhodnú podľa vlastných preferencií.

  7. Kefky IONICKISS šetria peňaženku aj prírodu, pretože pre dlhé časové obdobie meníte iba opotrebovanú (Poznámka: všeobecné odporúčanie stomatológov je výmena hlavice každé 2-3 mesiace, alebo vždy po ochorení).