Zubná kefka IONICKISS Original biela, hlavica Soft (mäkká)

 
 
  • 1 z 4

Ionizačná zubná kefka IONICKISS ORIGINAL s výmennou hlavicou. Typ hlavice SOFT (mäkká).
Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2020
€19,90    
Značka IONICKISS
Kategória ORIGINAL (manuálne)
 

 

Manuálna ionizačná zubná kefka s výmennou hlavicou

Jediná kefka, s ktorou budú vaše zuby o 48% čistejší* a to aj v ťažko prístupných miestach. Navyše bez nutnosti použitia pasty.

Zubná kefka IONICKISS predstavuje bezkonkurenčného pomocníka v boji so zubným povlakom. Jedinečná technológia spôsobuje, že povlak je odpudzovaný od povrchu vašich zubov podobne, ako pri použití magnetu.

Teraz aj vy môžete svojmu chrupu dopriať najmodernejšiu starostlivosť s prvou ionizačnou zubnou kefkou na svete. V pohodlí svojho domova, kancelárie alebo na cestách.

Manuálne zubné kefky IONICKISS majú výmenné hlavice, ktoré môžete vyberať v rôznych typoch a stupňoch tvrdosti. Výmenná hlavica je navyše finančne aj ekologicky úspornejšia.**


Popis balenia:

Obsah balenia: Manuálna ionizačná zubná kefka s výmennou hlavicou
Typ kefky: ORIGINAL
Farba: biela
Hlavica: SOFT (mäkká), biela

Výrobca: Ionic Corporation, 914-1 Nazukari, Nagareyama, Chiba, 270-0145, Japonsko

icon-made-in-japan

 *) Klinické zhodnotenie ionizačnej zubnej kefky pri odstraňovaní povlaku a zníženie gingivitídy (anglicky) (november 1996), Marquette University, School of Dentistry: Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino

 **)Stomatológovia odporúčajú meniť hlavicu každé 2-3 mesiace a vždy po chorobe.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.