Testovanie s časopisom Maminka

Máj 2021 - tentoraz testovali kefky IONICKISS čitateľky časopisu Mamimka spolu so svojimi deťmi. 

Jana (36), Ostrava - Praktický a účinný
Kefku sme s dcérkou testovali krátko, ale intenzívne. Dcéru nadchol okamžite. Zmestí sa jej akurát do jej drobnej rúčky a samotnou kefkou si dosiahne pohodlne po celej puse. Už nechce používať inú. Ja som chvíľku bojovala so správnym držaním, ale po niekoľkých dňoch už mi to šlo samo. Vďaka ionizácii nie je nutné používať pastu, čo veľmi oceňujeme. Za nás je to kefka, ktorá by nemala v domácnosti chýbať. Je praktická a aj po krátkej dobe používania na sebe pociťujem lepší pocit v ústach. Za nás veľká jednotka s hviezdičkou.

Markéta (33), České Budejovice - Hladké zuby celý deň
Syn bol sprvu sklamaný, pretože čakal elektrickú kefku, ktorá robí divné zvuky. Ale ja som čoskoro objavila jej kúzlo. Mám citlivé ďasná, takže prvý kontakt bol bolestivý, ale po zaučení som spoznala, že netreba tak tlačiť. Zuby sú vyleštené a hladké celý deň. Za dobré peniaze kvalitná kefka, a navyše aj pre deti.

Lucie (39), Praha - Jemná starostlivosť
Keď sa k nám dostala informácia o možnosti testovať IONICKISS, neváhala som. Bola som veľmi zvedavá, v čom sú tieto kefky také špeciálne. Už od prvého použitia som cítila zmenu oproti bežnej aj elektrickej kefke. Zuby boli po použití veľmi hladké, a to aj po ďalšom jedle či pití. Jemné štetinky nám so synom vyhovujú, nedráždia ďasná a to v jeho prípade keď sa mu chrup mení, je veľmi zásadné. Takže odporúčam všetkým 100% vyskúšať, rozhodne nebudete ľutovať.