Testovanie s časopisom Dieta

Tri čitateľky časopisu Dieta dostali v rámci projektu Super premena možnosť vyskúšať naše ionizačno-sonické kefky IONPA HOME. Aké boli ich skúsenosti?


Hana K.: "Moje skúsenosti s kefkou IONPA HOME od značky IONICKISS sú veľmi prívetivé. Zatiaľ čo sonická kefka plak zo zubov odstraňuje mechanicky kmitáním, ionizačná kefka na povrchu štetiniek prináša záporné ióny, ktoré povlak zo zubov efektívne odlepí. Pozitívny prínos novej technológie ionizácie kombinovanej so sonickým čistením som spoznala hneď po prvom použití. Okamžitý hebký pocit zubov bez povlaku, ktorý som vnímala skoro celý deň, ma hrozne prekvapil. Už bez nej nedám ani ranu."

Erika J.: „Kefku IONPA HOME používam 14 dní a môžem povedať, že funguje už len ten pocit, že mám niečo iné, svojim spôsobom výnimočného, ​​čo moje zuby ozdraví, dodá im väčšieho lesku aj pocitu hladkosti, a hlavne ich zbaví povlaku! Po tie dva týždne som sa venovala starostlivosti o zuby ešte s väčším „úsilím“ a tiež očakávaním ako s bežnou kefkou.
IONPA HOME má oproti iným kefkám kefkám štetinky poskladané nerovnomerne. Niektoré sú dlhšie, niektoré kratšie. Tým pádom sa dostane aj do tých najväčších záhybov a zákutí. Zuby sú teraz rozhodne hladšie. Keď si po nich prejdem jazykom, cítim naozaj rozdiel a ihneď po každom vyčistení je pocit veľmi príjemný."

Kristína S.:"Celkom úprimne uznávam, že táto sonická a ešte k tomu ionizačná kefka je prvá, ktorá ma donútil zahodiť tú manuálnu. Nech som čistila sebe dôkladne, s manuálnym ani iným sonickým som nedosiahla také precízne vyčistenie. Zuby sú hladké bezprostredne po čistenie a vydrží také ešte dlho po ňom. Cez deň ho využívam poctivo po každom jedle, ak som doma a mám možnosť, príde mi skvelé, že nemusím ani používať zubnú pastu, aby som dosiahla pocit čistých zubov."